“DİJİTV (DİGİTAL TELEVİSİON) ÜRETİM’’

DijiTv Pazarlama A.Ş Meksim Pazarlama grup şirketlerine ait bir kuruluştur. Kurulduğu günden itibaren tüm müşterilerine en iyi ürün ve hizmeti sağlamak için büyüyerek faaliyetlerine devam etmektedir.
DijiTv kalite ve müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir.
DijiTv olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve gelişen teknolojik trendleri göz önünde bulundurarak üretim, satış, fiyat avantajı, servis hizmetleri ve müşteri memnuniyetini en üstte tutarak mühendislik ve arge çalışmalarını daima güçlendirmek için çalışıyoruz.

MEKSİM PAZARLAMA GRUP
2008 yılında İzmir merkezli olarak kurulan şirketimiz Toptan Tüketici Elektroniği ve Dayanıklı Tüketim Malları, Elektrikli Ev Aletleri konusunda dağıtıcı olarak iş hayatına başlamış ve birçok uluslararası markanın distribütörlüğünü yaparak yıllar içerisinde yurtiçi ve yurtdışı pazarlarında çok ciddi başarılara imza atmıştır. Kurulduğu günden itibaren faaliyetlerine büyüyerek devam etmektedir.

Meksim Pazarlama Grup şirketlerimizin Üretim ve Toptan Dağıtımını yaptığı kuruluşlar arasında;
zincir marketler, teknoloji zincir marketleri, distribütörler, bayiler, internet toptan bayileri , online internet satışı ve ihracat olarak satış pazarlama ve toptan dağıtımını yapmaktadır. 

MEKSİM PAZARLAMA İHRACAT 
Meksim Pazarlama olarak Avrupa-ABD, Ortadoğu ve Balkanlardaki birçok müşterimize üretimini ve distribütörlüğünü yaptığımız ürünlerin ihracatını yapmaktayız.

QUEEN ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ VE EV YAŞAM ÜRÜNLERİ 
Meksim Grup çatısı altında ,2004 yılında çalışmalarına başladığımız Queen Markası ile elektrikli ev aletlerinin ithal ürünler olarak satışına başlamıştır. Üretim ve satışını yaptığımız Queen markalı ürünlerimiz Türkiye’deki bayi, distribütör alt yapısı ve dağıtım kanalları ile Queen Ürünlerini tüketicilere ulaştırmaktadır.

QUEEN MOBİLYA ÜRETİMİ
2020 Yılında Queen Mobilya üretimine başlayarak Queen Ev Yaşam Ürünleri ailesine katılmıştır. Tüm Türkiye’deki bayi alt yapısı ile birçok mobilya mağazasında ürün satışı yapılmaktadır. Queen Mobilyalar birçok ülkeye İhraç edilmektedir.

ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ ÜRETİMİ 
2021 Yılında yatırımları yapılarak Meksim Grup çatısı altında Elektrikli Ev Aletleri üretimine başlanmıştır. Queen Elektrikli Ev Aletleri ve Türkiye’deki birçok markanın içecek hazırlama ürün grupları Meksim tarafından Üretilmektedir.

DİJİTALL.com
2008 Yılında Meksim Grup Çatısı altında, İstanbul Merkezli olarak “www.dijitall.com" Online Perakende Satış sitesi kurulmuştur. Faaliyetlerine Dijitall.com Mağazacılık A.Ş olarak devam etmektedir. Üretim ve Dağıtıcılığını yaptığımız birçok markanın ürünlerini binlerce müşterisine en hızlı ve güvenilir bir şeklide satışını yaparak ulaştırmaktadır. Ayrıca tüm Türkiye’deki pazar yerlerinde satış ve tedarik yapmaktadır.

DİJİTALL.com İHRACAT
Dijitall.com 2018 yılında kurduğu ihracat , depo ve lojistik ekibi ile Avrupa’da 64 Ülkede , ABD Kanada, Balkanlar  ve bir çok ülkede satış yapmaktadır. 2019 yılında müşterilerine daha hızlı ve kaliteli hizmet sunabilmek için ilk depo ve lojistik üssünü Almanya Köln’de kurmuştur. Satış hacminin büyümesi ile 2021 yılı içerisinde 2.Deposunu yine Almanya’da Heidelberg şehrinde faaliyete geçirmiştir. Birçok uluslararası ve Türk mallarının satışını yaparak büyümeye devam etmektedir. Hedeflerimiz arasında Dünyadaki her kıtada depo ve satış ofislerimizi açarak ihracat yapmayı ülkemize döviz kazandırmayı ve Türk gençlerinin önünü açarak katkıda bulunmayı hedeflemektedir.

DİJİBOX
4k Android Tv box üretimi için çalışmalarımız devam etmektedir. Yakın bir süreçte ailemizin yeni markası olacaktır.

DİJİAİR
Dijiair Klima üretimi için çalışmalarımız devam etmektedir. Yakın bir süreçte ailemizin yeni markası olacaktır.

QUEEN ANKASTRE
Queen ankastre üretim satış ve satış sonrası servis montaj için çalışmalarımız devam etmektedir.

QUEEN ZÜCCACİYE
Yeni mutfak modası için özel üretim, üst seviye malzeme kalitesi, ev ve mutfak ürünlerimiz için çalışmalarımız devam etmektedir.

QUEEN EV TEKSTİLİ
Queen Markalı Ev tekstil ürünleri için daha kaliteli, beklentileri tam anlamıyla karşılayan bir Queen Moda’sı için çalışıyoruz.